Zakopane

Sylwester 2018/2019 oferty na sylwestra w górach - Zakopane, Biały Dunajec, Murzasichle, Poronin!

FacebookGoogle plusTwitter

Sylwester Pokoje Gościnne U Marzenki w Murzasichlu

Tanie noclegi na Święta i Sylwestra w górach, Pokoje Gościnne U Marzenki zaprasza do Murzasichla

Tanie noclegi na Święta i Sylwestra w górach, Pokoje Gościnne U Marzenki zaprasza do Murzasichla.

34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 28a
tel.kom: +48 692 901 991, +48 604 090 991
e-mail: pokoje@umarzenki.eu

Pokoje U Marzenki położony jest w malowniczej i urokliwej miejscowości Murzasichle - usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bliskość szlaków turystycznych jak i piękny widok na panoramę gór są naszym niewątpliwym atutem. W bliskim sąsiedztwie Ośrodka znajduje się Karczma Regionalna, gdzie przy góralskiej muzyce można skosztować tradycyjnej góralskiej kuchni ewentualnie oddalona o 2 km Karczma "U Studniara" zaprasza na polsko - włoskie przysmaki. Zwolenników białego szaleństwa zapraszamy na wyciąg narciarski oddalony o ok. 130 m od naszego obiektu. Obiekt posiada 15 pokoi dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych - łącznie 53 miejsca noclegowe. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka oraz tv.

Oferta świąteczna

Pobyt w terminie 23 - 28 grudnia. MENU WIGILIJNE Opłatek z miodem Barszczyk czerwony z uszkami Zupa grzybowa z łazankami Grochowa z ziemniakami Pierogi z kapustą i grzybami Karp smażony/Pstrąg smażony z ziemniakami opiekanymi kapusta z grochem i grzybami kompot z suszonych owoców ciasta oraz jedna butelka wina

Cennik na Święta:

Cena pobytu 5 dni - w pokoju 2 osobowy cena 550 zł od osoby - w pokoju 3 osobowy cena 520 zł od osoby - w pokoju 4,5 osobowy cena 500 zł. od osoby - dzieci w wieku do 3 lat gratis - dzieci w wieku 4-12 zniżka 100 zł od każdego pakietu Cena zawiera: 5 noclegów, 5 śniadań w formie bufetu szwedzkiego, 5 obiadokolacji oraz kulig z pieczeniem kiełbasek. Do każdego pobytu gratis wypożyczenie na jedną dobę jednego kompletu narciarskiego, oraz wejściówki na baseny termalne Bukowina.

Oferta sylwestrowa

Możliwość pobytu w terminach 27 grudnia do 3 stycznia, w zależności od pakietu.

Cennik na Sylwestra:

Pakiet 5 dniowy w terminach 28 grudnia do 2 stycznia lub 29 grudnia do 3 stycznia. - cena w pokoju 2-osobowy od 750 zł osoba - cena w pokoju 3-osobowy od 700 zł osoba - cena w pokoju 4-5 osobowy od 650 zł osoba Cena zawiera: 5 noclegów,5 śniadań formie bufetu szwedzkiego, 5 obiadokolacji oraz kulig z pieczeniem kiełbasek (dla zainteresowanych do wykupienia bal sylwestrowy z DJ oraz z całym poczęstunkiem w cenie 200 zł os.) Pakiet 6 dniowy w terminach 27 grudnia do 2 stycznia lub 28 grudnia do 3 stycznia. - cena w pokoju 2-osobowy od 850 zł osoba - cena w pokoju 3-osobowy od 800 zł osoba - cena w pokoju 4-5 osobowy od 750 zł osoba Cena zawiera: 6 noclegów, 6 śniadań formie bufetu szwedzkiego, 6 obiadokolacji oraz kulig z pieczeniem kiełbasek (dla zainteresowanych do wykupienia bal sylwestrowy z DJ oraz z całym poczęstunkiem w cenie 200 zł os.)

Dodatkowe atuty:

Dla naszych gości przewidziane rabaty! na wypożyczenie sprzętu zimowego /narty, snowboard, łyżwy/. Piłkarzyki, siłownia, duża trampolina.

Struktura pokoi:

Wyposażenie pokoi:

Atuty obiektu:

Przed obiektem:

Dodatkowe atuty:

Dla naszych gości przewidziane rabaty! na wypożyczenie sprzętu zimowego /narty, snowboard, łyżwy/. Piłkarzyki, siłownia, duża trampolina.

Promowane obiekty na sylwestra