Zakopane

Sylwester 2017/2018 oferty na sylwestra w górach - Zakopane, Biały Dunajec, Murzasichle, Poronin!

FacebookGoogle plusTwitter

Zakopane Sylwester i Wigilia w górach Dom Wczasowy U Heliosa.

Święta i Sylwester w górach oferta Zakopane Dom Wczasowy u Heliosa noclegi, wyżywienie, impreza

Święta i Sylwester w górach oferta Zakopane Dom Wczasowy u Heliosa noclegi, wyżywienie, impreza.

34-500 Zakopane, ul. Toporowa Cyrhla 17e
tel: +48 18 206 18 12, +48 18 201 32 91
tel.kom: +48 513 33 68 38
fax: +48 18 201 32 91
e-mail: rezerwacja@uheliosa.pl

Zakopane Dom Wczasowy U HELIOSA serdecznie zaprasza - posiadamy budynek w którym oferujemy 51 miejsc w pokojach z łazienką, telewizorem i radiem. Zainteresowanym oferujemy wyżywienie - domową kuchnię. Wokół budynku znajduje się duży ogród z grillem, plac zabaw, miejsce na rozłożenie leżaka. Orgnizujemy ogniska, kuligi. Posiadamy wyposażony aneks kuchenny dla potrzeb naszych gości nie korzystających z naszego wyżywienia. Posiadamy salę na dyskoteki oraz stół ping-pong. A także darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Oferta świąteczna

Boże Narodzenie, święto pełne uroku, zwłaszcza, gdy białe i śnieżne... Tradycja, którą cenimy to spotkania z rodziną przy wspólnym wigilijnym stole, na którym nie może zabraknąć opłatka, składanie sobie życzeń, obdarowywanie się prezentami, choinka i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia tych wyjątkowych dni z nami w domowej, rodzinnej atmosferze z niepowtarzalnym smakiem góralskiej świątecznej kuchni. Informacje dodatkowe: - minimalny pobyt 4 doby - Wigilia w regionalnej karczmie z kolędowaniem przy kapeli góralskiej - kulig odbędzie się 26 grudnia o godz. 18.00 - zabawa w regionalnej karczmie /po kuligu/ potrwa do 24.00 - kulig z góralskim napitkiem , ogniskiem z pieczeniem kiełbasek na watrze -po kuligu uroczysta obiadokolacja w karczmie z muzyką góralską (kapela grać będzie 4.5 do 5godzin) - w pokojach 2 osobowych nie obowiązują zniżki dla dzieci - dzieci do lat 3 bezpłatnie - bez świadczeń /śpiące z rodzicami/ - rezerwacja zastępuje po wpłaceniu zadatku ok. 40% wartości pobytu Serdecznie zapraszamy!

Cennik na Święta:

W cenie pobytu świątecznego zapewniamy Państwu: - Noclegi - Pyszne śniadania w formie bufetu - Obiadokolacje z potrawami kuchni regionalnej z deserem oraz bufetem kawowym - Tradycyjna staropolska Kolacja Wigilijna która rozpocznie się o godzinie 16 00 : zupa grzybowa- postna, , barszczyk czerwony z uszkami, karp, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty, kapusta zasmażana z grochem i grzybami, kompot z suszonych śliwek, kutia, ciasto, owoce, kawa, herbata - Kolędowanie przy kapeli góralskiej - Wizyta Św. Mikołaja z drobnym upominkiem dla dzieci - Pasterka w naszym kościele - Kulig z pochodniami pieczenie kiełbasek na watrze z degustacją napitku góralskiego, a po nim o 20 uroczysta obiadokolacja w regionalnej karczmie, podczas której przygrywać będzie kapela góralska - Rodzinne łamigłówki - kalambury, scrable i szachy - Zabawy na śniegu, dla dużych i małych Cennik pakietów świątecznych: Pobyt 4-dniowy: (4noclegi) 700zł - osoba dorosła 600zł - dziecko do lat 14 Pobyt 5 - dniowy: (5noclegów) 780zł - osoba dorosła 670zł - dziecko do lat 14 Pobyt 6 - dniowy: (6noclegów) 850zł - osoba dorosła 730zł - dziecko do lat 14 Posiadamy też pokoje 2osobowe dla Par w cenie promocyjnej w galerii zdjęć pokoi zdjęcie nr 2 i nr 8w cenie: Pobyt 4dniowy: 650zł od osoby, Pobyt 5dniowy:700zł od osoby , Pobyt 6dniowy:750zł. od osoby Dla rodziny 5osobowej pobyt w pokoju 5osobowym 10% TANIEJ

Główne atuty obiektu:

Struktura pokoi:

Wyposażenie pokoi:

Atuty obiektu:

Przed obiektem:

Promowane obiekty na sylwestra